Aplikacje

Szkółka drzew Combinatie Mauritz znajduje się w Holandii, w regionie Betuwe, w miejscowości Opheusden.

Miejscowość ta położona jest na obszarze między Dolnym Renem a rzeką Waal, dzięki czemu szkółka korzysta z żyznego rzecznego iłu występującego na tych terenach. Zapewnia to doskonałe warunki glebowe do rozwoju drzew. Ił rzeczny zatrzymuje składniki odżywcze i wodę, tak więc nasze drzewa dobrze na takim gruncie rosną.

Nic dziwnego, że w Opheusden na aż tysiącu ośmiuset hektarach znajduje się najwięcej szkółek drzew w Holandii. Nasze drzewa to około dziesięć procent tych upraw.

Dostarczamy dużą część asortymentu drzew alejowych w całej Holandii, zarówno z upraw polowych jak i kontenerowych. Więcej o historii naszej szkółki drzew w Holandii mogą Państwo przeczytać tutaj.

Drzewa z naszej szkółki znajdują odbiorców nie tylko w Holandii ale i daleko poza jej granicami. Dostarczamy drzewa na cały świat. Nasi odbiorcy mogą liczyć na bardzo szeroki asortyment. Oprócz   drzew mogą Państwo zamówić rośliny żywopłotowe, krzewy, iglaki, cebulki kwiatowe lub inne produkty zielone.

D Cont (19)

Więcej informacji?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, wiemy jak wyhodować piękny, silny i zdrowy product. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i doradzamy klientom a szczególnie specjalistom do spraw zieleni w zakresie wyboru roślin, kwitnienia, kształtu, koloru, bioróżnorodności i wartości ekologicznej.

Jeżeli Państwo chcecie uzyskać więcej informacji na temat swojego planu sadzenia lub macie Państwo pytania dotyczące tego, który gatunek jest najbardziej odpowiedni w danym miejscu? Proszę o kontakt z nami, wysyłając maila na adres: info@combinatiemauritz.nl lub zadzwonić na numer 0488-441501.

Osoby zainteresowane obejrzeniem naszej szkółki drzew, serdecznie zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Szkółka położona jest przy ulicy Lakemondsestraat 2a w Opheusden. Link do google maps

Czy szkółka Combinatie Mauritz wzbudziła Państwa zainteresowanie, bądź planujecie ją obejrzeć? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i obejrzenia upraw oraz zapoznania się z metodami, z których szkółka Combinatie Mauritz korzysta uprawiając drzewa.