Transport

Załadunek drzew wymaga niezbędnej wiedzy. Szczególnie w przypadku dużych drzew ważne jest, aby ułożenie drzew przeznaczonych do transportu było we właściwej pozycji i nie spowodowało uszkodzenia kory drzewa.

Korzystając z nowoczesnych maszyn, kombajnów do wykopywania drzew i dzięki przewoźnikom, którzy posiadają szeroką wiedzę i praktykę odnośnie transportu drzew i roślin, możemy szybko obsłużyć naszych klientów w dowolnym miejscu Europy lub daleko poza nią. Spełniając życzenia klienta, możemy dostarczyć drzewa do firmy lub bezpośrednio na miejsce sadzenia drzew. Drzewa są dostarczane z widniejącymi na nich etykietami. Bardzo często łączymy załadunek przeznaczony dla kilku klientów na jeden środek transportu, aby w ten sposób optymalnie obsługiwać naszych klientów.

Codziennie sporządzamy plan, starając się szczegółowo planować trasę wzdłuż naszych pól w celu odbioru zamówień.

Działki te znajdują się w odległości maksymalnie dwudziestu minut jazdy środkiem transportu od firmy, dzięki czemu szybko możemy dokonać załadunku. Do wewnętrznego transportu ze szkółki do firmy drzew z bryłą korzeniową korzystamy z traktorów ze sterowaniem radiowym. Dzięki temu pracujemy wydajnie i potrzebujemy jednej osoby mniej do pracy.

Drzewa z gołym korzeniem są przygotowywane do wysyłki w naszej hali, która wyposażona jest w system zamglenia. Dzięki temu panujące w takiej hali warunki klimatyczne pozwalają na utrzymanie drzew w bardzo dobrym stanie aż do momentu transportu. W razie potrzeby korzenie drzew są owijane folią, aby chronić je przed wysychaniem podczas transportu.