Pełny grunt

Dwa razy przesadzane

Ogólna dostępność
Każdego roku w Combinatie Mauritz sadzi się sto tysięcy podkładek. Wiele z tych roślin jest szczepionych w okresie letnim. Odbywa się to poprzez okulację lub chip-budding. Hodowla roślin uprawnych miała miejsce od samego początku pierwszych działań rolniczych i ogrodniczych człowieka. Początkowo polegało to głównie na utrzymywaniu nasion i dopiero znacznie później, kiedy pojawiła się genetyka, nabrało to rozmachu.

Materiał wyjściowy
Dwukrotnie przesadzane drzewa o obwodzie pnia od sześciu do dwunastu centymetrów są podstawą uprawy dla naszych klientów, ale także stanowią podstawę naszych własnych drzew kontenerowych oraz naszych drzewek trzykrotnie przesadzanych. Dlatego ważne jest, aby drzewa te były doskonałej jakości. Muszą być wolne od chorób, mieć prosty pień, ładnie rozgałęziony system korzeniowy i dobrze wyważoną strukturę korony.

Trzy razy przesadzane

Te młode dorosłe drzewa są idealne do sadzenia. Mają wstępnie uformowaną koronę, prosty pień do około 230 centymetrów, dobrze rozgałęziony system korzeniowy i ciągłą gałąź centralną.

Każdego roku sadzimy pięćdziesiąt tysięcy drzew w rozmiarach 8-10 centymetrów, aby urosły do rozmiarów 12-14 do 25-30 centymetrów.

Pobierz listę dostępnych upraw gruntowych