Szkółka drzew w Holandii

Szkółka drzew Combinatie Mauritz ma siedzibę w Holandii, a dokładnie w wiosce Opheusden w regionie Betuwe.

Miejscowość ta położona jest na obszarze między Dolnym Renem a rzeką Waal, dzięki czemu szkółka korzysta z żyznego rzecznego iłu występującego na tych terenach. Zapewnia to doskonałe warunki glebowe do rozwoju drzew. Ił rzeczny zatrzymuje składniki odżywcze i wodę, tak więc nasze drzewa dobrze na takim gruncie rosną.

Nic dziwnego, że w Opheusden na aż tysiącu ośmiuset hektarach znajduje się najwięcej szkółek drzew w Holandii. Nasze drzewa to około dziesięć procent tych upraw.

Dostarczamy dużą część asortymentu drzew alejowych w całej Holandii, zarówno z upraw polowych jak i kontenerowych. Więcej o historii naszej szkółki drzew w Holandii mogą Państwo przeczytać tutaj.

Drzewa z naszej szkółki znajdują odbiorców nie tylko w Holandii ale i daleko poza jej granicami. Dostarczamy drzewa na cały świat. Nasi odbiorcy mogą liczyć na bardzo szeroki asortyment. Oprócz   drzew mogą Państwo zamówić rośliny żywopłotowe, krzewy, iglaki, cebulki kwiatowe lub inne produkty zielone.

boomkwekerij-nederland

Więcej informacji?

W Combinatie Mauritz pracuje wyspecjalizowana załoga. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak wyhodować silny, zdrowy i piękny produkt. Chętnie służymy radą. Doradzamy klientom w zakresie wyboru roślin, kwitnienia, kształtu, koloru, bioróżnorodności i wartości ekologicznej.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące planu sadzenia, to proszę zadzwonić pod numer 0488-441501 lub wysłać e-mail na adres info@combinatiemauritz.nl. Chętnie służymy pomocą. A może chcecie Państwo odwiedzić naszą szkółkę drzew? Oczywiście, że jest taka możliwość. Zapraszamy na ulicę Lakemondsestraat 2a w Opheusden. Prosimy wcześniej umówić się na spotkanie. Mapy Google.

Czy szkółka Combinatie Mauritz wzbudziła Państwa zainteresowanie, bądź planujecie ją obejrzeć? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i obejrzenia upraw oraz zapoznania się z metodami, z których szkółka Combinatie Mauritz korzysta uprawiając drzewa.