Szkółka drzew w Opheusden

Szkółka drzew Combinatie Mauritz połóżona jest w miejscowości Opheusden, w regionie Betuwe na obszarze między Dolnym Renem a rzeką Waal.

Opheusden to wioska, która położona jest na żyznych terenach, po których niegdyś płynęła rzeka. Właśnie dlatego od wieków na obszarach tych uprawia się drzewa. Doskonały ił rzeczny jest bowiem fantastycznym podłożem do upraw drzew. Ił rzeczny ma tę dobrą właściwość, że zatrzymuje i wiąże wodę oraz składniki odżywcze.

Szkółki drzew w Opheusden zajmują powierzchnię około tysiąca ośmiuset hektarów. Nasze rośliny uprawiamy na około dziesięciu procentach tego areału i dostarczamy największy asortyment drzew alejowych w Opheusden, zarówno z upraw polowych jak i kontenerowych.

Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, z którymi wspólnie dbamy o to, aby świat stawał się coraz bardziej zielony. Tutaj mogą Państwo przeczytać więcej o historii naszej szkółki drzew.

Drzewa ze szkółki Combinatie Mauritz z Opheusden znajdują odbiorców w całej Europie, a nawet daleko poza nią. Nasi klienci mogą liczyć na szeroki asortyment i bezpośrednio zamawiać u nas rośliny żywopłotowe, krzewy, iglaki, cebule kwiatowe lub inne produkty zielone.

boomkwekerij-opheusden

Więcej informacji?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, wiemy jak wyhodować piękny, silny i zdrowy product. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i doradzamy klientom a szczególnie specjalistom do spraw zieleni w zakresie wyboru roślin, kwitnienia, kształtu, koloru, bioróżnorodności i wartości ekologicznej.

Jeżeli Państwo chcecie uzyskać więcej informacji na temat swojego planu sadzenia lub macie Państwo pytania dotyczące tego, który gatunek jest najbardziej odpowiedni w danym miejscu? Proszę o kontakt z nami, wysyłając maila na adres: info@combinatiemauritz.nl lub zadzwonić na numer 0488-441501.

Osoby zainteresowane obejrzeniem naszej szkółki drzew, serdecznie zapraszamy po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie. Szkółka położona jest przy ulicy Lakemondsestraat 2a w Opheusden. Link do google maps

Czy szkółka Combinatie Mauritz wzbudziła Państwa zainteresowanie, bądź planujecie ją obejrzeć? Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i obejrzenia upraw oraz zapoznania się z metodami, z których szkółka Combinatie Mauritz korzysta uprawiając drzewa.